Yaratıcılık ve vizyon, mimari tasarımı yönlendiriyor ve ortaya oldukça canlı sonuçlar çıkıyor. Tasarımcılar artık belirli kalıplar dahilinde hareket etmek zorunda değiller — canlı, heyecan verici ve zorlayıcı yeni yönlere doğru gidebiliyorlar. Bunların arasından öne çıkan ise tasarıma eğriler eklemek oluyor.

Doğal Eğrilerin Güzelliği

Dalgalı eğriler doğal ortamda da bulunduğu için tasarımda aranılan biçimlerdir. Göze hoş gelen bu biçimler etkileyici ve duyusal bir stil yaratır. Bunlar aynı zamanda bir ortama sıcaklık katabilir veya ergonomik olarak emniyetli bir alan yaratabilir.

Corian'ın Çok Yönlülüğü

Bu eğrileri yaratmak için çok yönlü Corian solid yüzeye güvenin. Isıtıldığında esnek hale gelen Corian masif yüzey, ısıyla pek çok farklı şekil alabilir veya mükemmel yuvarlak kenarlara sahip olması için üzerinde ahşapla olduğu gibi çalışılabilir.

Corian ile, vücut hatlarına uyan bir yatar koltuktan, kullanıcılarını kendi özel dünyalarına sokan bir kabine kadar neredeyse tüm tasarım senaryoları için yaratıcı çözümler yaratma özgürlüğünü yaşayacaksınız.