Corian solid yüzeyden üretilmiş lavabolar banyo tasarımı açısından hayal gücünüzün gereklerini karşılayabilen bir değerdir. Kendi orijinal lavabo tasarımlarınızı ve lavabolu banyo tezgah üniteleri yaratmanın yanı sıra, çok sayıda hazır üretilmiş lavabo biçim ve boyut seçeneklerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hayal Edebiliyorsanız, Yaratabilirsiniz

Bir banyo projesi, lavabo, lavabolu banyo tezgahı veya Corian ile üretilecek diğer özel tasarımlar için vizyonunuz ne olursa olsun, bunu planlarınıza kolayca dahil edebilirsiniz. Corian ürünlerin sunduğu bu çeşitlilik, herhangi bir boyut, biçim, stil veya renkte özel çözümlerin yaratılabileceği anlamına gelir. 

Ek Yerleri Gözükmeyen Mükemmel Birleşim

Corian'ın temel avantajlarından birisi lavaboları veya eviyeleri de kapsayan sürekli bir yüzey yaratabilme yeteneğidir. Eksiz alta montaj teknikleri toz ve su tutan çıkıntıları ortadan kaldırarak, temizlik ve bakım ihtiyacını en az düzeye indirir.

İhtiyaçlarınız İçin Doğru Banyo Küvetleri

İster özelleştirilmiş, isterse de prefabrik banyo küvetlerini seçin, performans, çok yönlülük ve kolay bakım açısından en yüksek düzeyde dayanıklılığa güvenebilirsiniz. Tüm Corian banyo küvetlerinin temizliği kolaydır ve banyonun ömründen de uzun süre dayanabilir. Ayrıca, gözeneksiz sert yüzeyi uygun temizlenmesi durumunda, Corian'ın küf oluşumunu desteklemeyeceği anlamına gelir.

Corian'dan üretilmiş özel veya prefabrik banyo tesisatları ile fikirlerinizi gerçeğe dönüştürün.