Modern Aydınlatma

Modern aydınlatma ile tasarım yapmak başlı başına bir sanattır. Tasarımlarınızı hayata geçirmek için Corian solid yüzeyin sunduğu güzelliğe ve sonsuz çeşitliliğe güvenin.

Corian solid yüzey size nefes kesen aydınlatma tasarımları yaratma olanağı sunar. Işığa maruz kaldığında, renk seçeneklerimiz Corian'ın gerçek parlaklığını ve derinliğini açığa çıkarır.

Sınırsız Aydınlatma Tasarımı Olasılıkları

Aydınlatma seçeneklerinizi tamamlayan Corian renkleri ve stiller ile, neler tasarlayabileceğiniz konusunda sınır yoktur. Aydınlatma Serimiz ile, tüm aydınlatma tasarımı ihtiyaçlarınız için seçenekler sunuyoruz. Bu ürünleri aydınlattığınızda, neredeyse dingin, yüksek kalitede bir aydınlatma elde edersiniz ve tasarım deneyleriniz için size daha fazla kapsam sağlayacak çeşitli kalınlıkları mevcuttur.

Aydınlatma tasarımınız konusunda kafanızda ne canlandırırsanız canlandırın, Corian solid yüzey ona hayat verebilir. Corian ile ışığın etkileşimi üzerinde deneyler yapın ve sonsuz olasılıklara dalın.

Bu teknik için tavsiye edilen renkler arasında Corian Illumination and Onyx Aesthetics: Artic Ice, Glacier Ice, Mint Ice, Grey Onyx, and White Onyx.