Akrilik , üstün tasarim mimarisi ile farkli kültürleri ve dilleri bir arada buluşturan solid surface akrilik polimer esasli ve minerallerden oluşan masif yüzey kaplamasidir .Akrilik demek mukavemettir ,tasarimdir ,hijyendir ,renk zenginliğidir yani her isteğe rahatca cevap veren bir malzemedir . Akrilik temizlenebilir olmasi ile birlikte hayatimizi kolaylaştırır.

Akrilik'in Gıda sektöründe kullanim alani;

Hijyenin ,mukavemetin ve tasarimin ön planda tutulduğu gıda sektöründe Akrilik bir hayli adını duyurmuş bir malzemedir .Devamli yenilene bilir ve normal bakimlara sahip olmasi ilk günkü gibi yeniliğini korumasını sağlıyor bundan dolayi Cafe ,Restaurant ,Bar ve gıda sektörünün bir çok alaninda Akrilik tercih ediliyor.

Akrilik Genel Hacimlerde Kullanilirsa;

Akrilik'in tasarlana bilir olmasi ve sert yapıya sahip olmasi alışverişmerkezlerinde,sinemalarda,hava limanlarinda,halka açık mekanlarda kolayca kendini mekana atmosfere kendini şıklığı ile kabul ettiriyor.

Akrilik Banyolara girerse;

Banyolara Hijyeniği ve tasarımı ile sahip çıkan Akrilik, zengin renk ,özgür ölçülü lavabolar ve yekpare bir blok görünümündeki banyo tasarimlari ile kendini banyoda ön plana çıkarıyor.

Akrilik Mutfakta olursa;

Mutfak tezgahlarindan beklenen beklent,lere her yönü ile cevap veren Akrilik,Hanimlarin vazgeçilmezi oldu.

Akrilik Otellerde;

İş hayatının yoğun oldugu bu zamanda,insanlarin tatil yada iş amaçlı konakladiklari otellerde Akrilik tasarim ,estetik ,renkleri ve hijyenliği ile birlikte otel müşterilerinin huzurlu bir konaklama geçirmesine yardimci oluyor .Otellerin banyolarda ,mutfaklarda ,lobilerde ,resepsiyonlarda bir çok bölümünde kullanilmasi mümkün.

Akrilik Tasarim ile Buluşursa;

Akrilik'in ısıyla özgür ölçüde yontulmasi,kumlanmasi ve kaliplanmasi ile birlikte zengin renk seçeğinin sahip olmasi tasarimcilarin göz bebeği haline geldi.

Akrilik Ofis,Kuaför,Magazalarda:

Kendimizin ve iş hayatımızdaki başarı ve iddaamızı gösteren mekanlarimiz ,Akrilik'in özgür sınırsız tasarimi ile müşterilimizin karşısında mekanin tasarimi ile 1 puan önde başlamamızı sağlıyor